Description
Weld S82 18×5 / 5×120 BP / 2.1in. BS (-23mm Offset) Black Wheel (High Pad)
Weld S82 18×5 / 5×120 BP / 2.1in. BS (-23mm Offset) Black Wheel (High Pad)
Weld S82 18×5 / 5×120 BP / 2.1in. BS (-23mm Offset) Black Wheel (High Pad)
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 190300132652 |
| brand | Weld |
| part_number | 82HB8050N21A |
Reviews
There are no reviews yet.