Description
Weld S81 20×10.5 / 5×115 BP / 5.3in BS Polished Wheel (High Pad) – Non-Beadlock
Weld S81 20×10.5 / 5×115 BP / 5.3in BS Polished Wheel (High Pad) – Non-Beadlock
Weld S81 20×10.5 / 5×115 BP / 5.3in BS Polished Wheel (High Pad) – Non-Beadlock
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 14 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 190300129652 |
| brand | Weld |
| part_number | 81HP0105W53A |
Reviews
There are no reviews yet.