Description
Weld S81 17×5 / 5×4.75 BP / 2.2in. BS (-21mm Offset) Black Wheel (High Pad)
Weld S81 17×5 / 5×4.75 BP / 2.2in. BS (-21mm Offset) Black Wheel (High Pad)
Weld S81 17×5 / 5×4.75 BP / 2.2in. BS (-21mm Offset) Black Wheel (High Pad)
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 20.5 × 8.3 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 190300127771 |
| brand | Weld |
| part_number | 81HB7050B22A |
Reviews
There are no reviews yet.