Description
Weld S80 20×11 / 5×115 BP / 5.8in BS Black Wheel (High Pad) – Non-Beadlock
Weld S80 20×11 / 5×115 BP / 5.8in BS Black Wheel (High Pad) – Non-Beadlock
Weld S80 20×11 / 5×115 BP / 5.8in BS Black Wheel (High Pad) – Non-Beadlock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 16 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 190300125777 |
| brand | Weld |
| part_number | 80HB0110W58A |
Reviews
There are no reviews yet.