Description
Weld S79 HD S79 20x11in / 6×135 BP / 8in BS Black Center – Polished Shell Wheel
Weld S79 HD S79 20x11in / 6×135 BP / 8in BS Black Center – Polished Shell Wheel
Weld S79 HD S79 20x11in / 6×135 BP / 8in BS Black Center – Polished Shell Wheel
| Weight | 34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 16 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| carb_acknowledgement_required | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 190300137893 |
| brand | Weld |
| part_number | 79LB0110Y80A |
Reviews
There are no reviews yet.