Description
Weld S79 HD S79 20x10in / 6×139.7 BP / 7in BS Black Center – Polished Shell Wheel
Weld S79 HD S79 20x10in / 6×139.7 BP / 7in BS Black Center – Polished Shell Wheel
Weld S79 HD S79 20x10in / 6×139.7 BP / 7in BS Black Center – Polished Shell Wheel
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 14 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| carb_acknowledgement_required | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Weld |
| part_number | 79LB0100E70A |
Reviews
There are no reviews yet.