Description
Weld S79 HD S79 17x7in / 6×135 BP / 4.2in BS Polished Center – Polished Shell Wheel
Weld S79 HD S79 17x7in / 6×135 BP / 4.2in BS Polished Center – Polished Shell Wheel
Weld S79 HD S79 17x7in / 6×135 BP / 4.2in BS Polished Center – Polished Shell Wheel
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| carb_acknowledgement_required | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Weld |
| part_number | 79LP7070Y42A |
Reviews
There are no reviews yet.