Description
Weld S77 HD 17×10 / 5x135mm BP / 5.7in. BS Black Wheel (HD Low Pad) – Non Beadlock
Weld S77 HD 17×10 / 5x135mm BP / 5.7in. BS Black Wheel (HD Low Pad) – Non Beadlock
Weld S77 HD 17×10 / 5x135mm BP / 5.7in. BS Black Wheel (HD Low Pad) – Non Beadlock
| Weight | 31.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 10 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Weld |
| part_number | 77LB7100G57A |
Reviews
There are no reviews yet.