Description
Weld S77 20×5 / 6×135 BP / 1.9in. BS Black Wheel (Low Pad) – Non-Beadlock
Weld S77 20×5 / 6×135 BP / 1.9in. BS Black Wheel (Low Pad) – Non-Beadlock
Weld S77 20×5 / 6×135 BP / 1.9in. BS Black Wheel (Low Pad) – Non-Beadlock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 8 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Weld |
| part_number | 77LB0050Y19A |
Reviews
There are no reviews yet.