Description
Weld S77 20×11 / 5x115mm BP / 5.8in. BS Polished Wheel – Non-Beadlock
Weld S77 20×11 / 5x115mm BP / 5.8in. BS Polished Wheel – Non-Beadlock
Weld S77 20×11 / 5x115mm BP / 5.8in. BS Polished Wheel – Non-Beadlock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 14 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Weld |
| part_number | 77HP0110W58A |
Reviews
There are no reviews yet.