Description
Weld S71 20×9 / 5×5 BP / 5.8in BS Black Wheel 3.18ID (High Pad)
Weld S71 20×9 / 5×5 BP / 5.8in BS Black Wheel 3.18ID (High Pad)
Weld S71 20×9 / 5×5 BP / 5.8in BS Black Wheel 3.18ID (High Pad)
| Weight | 31.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.1 × 25.9 × 12.5 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Weld |
| part_number | 71HB0090C58A |
Reviews
There are no reviews yet.