Description
Weld S70 RT-S 20x5in / 5×120.65 BP / 1.9in. BS – Polished Center – Polished Shell Wheel
Weld S70 RT-S 20x5in / 5×120.65 BP / 1.9in. BS – Polished Center – Polished Shell Wheel
Weld S70 RT-S 20x5in / 5×120.65 BP / 1.9in. BS – Polished Center – Polished Shell Wheel
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 27 × 12 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| carb_acknowledgement_required | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 190300139002 |
| brand | Weld |
| part_number | 70MP0050B19A |
Reviews
There are no reviews yet.