Description
Weld S70 RT-S 17x10in / 5×127 BP / 7.2in. BS – Black Wheel
Weld S70 RT-S 17x10in / 5×127 BP / 7.2in. BS – Black Wheel
Weld S70 RT-S 17x10in / 5×127 BP / 7.2in. BS – Black Wheel
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 14 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| carb_acknowledgement_required | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Weld |
| part_number | 70HB7100C72A |
Reviews
There are no reviews yet.