Description
Weld 18X5.0 S82 5X4.75 2.1BS (-23mm offset) Black 3.18 ID High Pad
Weld 18X5.0 S82 5X4.75 2.1BS (-23mm offset) Black 3.18 ID High Pad
Weld 18X5.0 S82 5X4.75 2.1BS (-23mm offset) Black 3.18 ID High Pad
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.6 × 23.8 × 8.2 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 190300132638 |
| brand | Weld |
| part_number | 82HB8050B21A |
Reviews
There are no reviews yet.