Description
Forced Performance Subaru 84mm Intake Pipe (For use with EJ Motor application)
Forced Performance Subaru 84mm Intake Pipe (For use with EJ Motor application)
Forced Performance Subaru 84mm Intake Pipe (For use with EJ Motor application)
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.8 × 8.5 × 8.3 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | true |
| carb_acknowledgement_required | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 8005010A |
| brand | Forced Performance |
| part_number | 8005010A |
Reviews
There are no reviews yet.