Description
Cusco Chromoly Roll Cage 4 Point 4 Passenger 2015 Subaru WRX / STI
Cusco Chromoly Roll Cage 4 Point 4 Passenger 2015 Subaru WRX / STI
Cusco Chromoly Roll Cage 4 Point 4 Passenger 2015 Subaru WRX / STI
| Weight | 57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 48 × 9 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | true |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Cusco |
| part_number | 6A1 261 A |
Reviews
There are no reviews yet.