Description
Cusco 08-17 Impreza (GR/GV/VA) Turbo Intercooler Protection Grill Kit Blue w/Blk Mesh
Cusco 08-17 Impreza (GR/GV/VA) Turbo Intercooler Protection Grill Kit Blue w/Blk Mesh
Cusco 08-17 Impreza (GR/GV/VA) Turbo Intercooler Protection Grill Kit Blue w/Blk Mesh
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 9 × 2.6 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338099631 |
| brand | Cusco |
| part_number | 6A1 035 A |
Reviews
There are no reviews yet.