Description
DWFFR-X 110mm Billet Fuel Filter Regulator, 10 Micron
DWFFR-X 110mm Billet Fuel Filter Regulator, 10 Micron
DWFFR-X 110mm Billet Fuel Filter Regulator, 10 Micron
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.2 × 10.6 × 4.7 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | true |
| carb_acknowledgement_required | true |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Y |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 887753546722 |
| brand | DeatschWerks |
| part_number | 8-FFR-110-010K |
Reviews
There are no reviews yet.