Description
Spec 06-09 Mitsubishi Eclipse 3.8L Aluminum Flywheel (Different Discount Structure)
Spec 06-09 Mitsubishi Eclipse 3.8L Aluminum Flywheel (Different Discount Structure)
Spec 06-09 Mitsubishi Eclipse 3.8L Aluminum Flywheel (Different Discount Structure)
| Weight | 11.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.4 × 14.3 × 3.4 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | SPEC |
| part_number | SM38A |
Reviews
There are no reviews yet.