Description
Innovative 96-00 Civic K Series/Manual Series Silver Aluminum Mounts 75A Bushings
Innovative 96-00 Civic K Series/Manual Series Silver Aluminum Mounts 75A Bushings
Innovative 96-00 Civic K Series/Manual Series Silver Aluminum Mounts 75A Bushings
| Weight | 22.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.7 × 11.9 × 8.4 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Innovative Mounts |
| part_number | 90050-75A |
Reviews
There are no reviews yet.