Description
Innovative 96-00 Civic D-Series Black Steel Mounts 95A Bushings (CVT to Manual)
Innovative 96-00 Civic D-Series Black Steel Mounts 95A Bushings (CVT to Manual)
Innovative 96-00 Civic D-Series Black Steel Mounts 95A Bushings (CVT to Manual)
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 6 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Innovative Mounts |
| part_number | 10052-95A |
Reviews
There are no reviews yet.