Description
Innovative 96-00 Civic B/D Series Silver Aluminum Mounts 60A Bushings (2 Bolt)
Innovative 96-00 Civic B/D Series Silver Aluminum Mounts 60A Bushings (2 Bolt)
Innovative 96-00 Civic B/D Series Silver Aluminum Mounts 60A Bushings (2 Bolt)
| Weight | 9.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 10.2 × 6.7 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Innovative Mounts |
| part_number | B10050-60A |
Reviews
There are no reviews yet.