Description
Innovative 92-95 Civic K-Series Silver Aluminum Mounts 85A Bushings (Not K24 Trans)
Innovative 92-95 Civic K-Series Silver Aluminum Mounts 85A Bushings (Not K24 Trans)
Innovative 92-95 Civic K-Series Silver Aluminum Mounts 85A Bushings (Not K24 Trans)
| Weight | 23.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.1 × 13 × 12.7 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Innovative Mounts |
| part_number | B90150-85A |
Reviews
There are no reviews yet.