Description
Innovative 11-15 Honda CR-Z L-Series Black Steel Mounts 85A Bushings
Innovative 11-15 Honda CR-Z L-Series Black Steel Mounts 85A Bushings
Innovative 11-15 Honda CR-Z L-Series Black Steel Mounts 85A Bushings
| Weight | 12.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 10 × 6.9 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Innovative Mounts |
| part_number | 11550-85A |
Reviews
There are no reviews yet.