Description
Innovative 02-05 Civic K-Series Black Steel Mounts 95A Bushings (Not K24 Trans)
Innovative 02-05 Civic K-Series Black Steel Mounts 95A Bushings (Not K24 Trans)
Innovative 02-05 Civic K-Series Black Steel Mounts 95A Bushings (Not K24 Trans)
| Weight | 9.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.6 × 10.3 × 6.8 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Innovative Mounts |
| part_number | 90650-95A |
Reviews
There are no reviews yet.