Description
Innovative 00-09 Honda S2000 F-Series Silver Aluminum Mounts 75A Bushings (No Trans Mount)
Innovative 00-09 Honda S2000 F-Series Silver Aluminum Mounts 75A Bushings (No Trans Mount)
Innovative 00-09 Honda S2000 F-Series Silver Aluminum Mounts 75A Bushings (No Trans Mount)
| Weight | 11.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.4 × 10.2 × 6.6 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Innovative Mounts |
| part_number | B90750-75A |
Reviews
There are no reviews yet.