Description
Innovative 00-09 Honda S2000 F-Series Black Steel Mounts 85A Bushings (Rear Diff Mounts OEM Diff)
Innovative 00-09 Honda S2000 F-Series Black Steel Mounts 85A Bushings (Rear Diff Mounts OEM Diff)
Innovative 00-09 Honda S2000 F-Series Black Steel Mounts 85A Bushings (Rear Diff Mounts OEM Diff)
| Weight | 10.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 9.2 × 7 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Innovative Mounts |
| part_number | 90755-85A |
Reviews
There are no reviews yet.