Description
Cusco Rear Differential Brace 13 Subaru BRZ/Scion FR-S/Toyota 86
Cusco Rear Differential Brace 13 Subaru BRZ/Scion FR-S/Toyota 86
Cusco Rear Differential Brace 13 Subaru BRZ/Scion FR-S/Toyota 86
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 5.8 × 2.6 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338048066 |
| brand | Cusco |
| part_number | 965 488 A |
Reviews
There are no reviews yet.