Description
Cusco Rear SUBFRAME Brace Lower Bar Forester SF5 SG5 SG9
Cusco Rear SUBFRAME Brace Lower Bar Forester SF5 SG5 SG9
Cusco Rear SUBFRAME Brace Lower Bar Forester SF5 SG5 SG9
| Weight | 5.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 7 × 6.4 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338051479 |
| brand | Cusco |
| part_number | 676 487 A |
Reviews
There are no reviews yet.