Description
Cusco Rear SUBFRAME Brace Lower Bar 97+GC8-GDA-GDB Impreza
Cusco Rear SUBFRAME Brace Lower Bar 97+GC8-GDA-GDB Impreza
Cusco Rear SUBFRAME Brace Lower Bar 97+GC8-GDA-GDB Impreza
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46.3 × 6.8 × 6.2 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338051455 |
| brand | Cusco |
| part_number | 673 487 A |
Reviews
There are no reviews yet.