Description
Cusco Power Brace Floor Subframe Plate Blue – ZZW30 (MR-S, MR-2 Spider)
Cusco Power Brace Floor Subframe Plate Blue – ZZW30 (MR-S, MR-2 Spider)
Cusco Power Brace Floor Subframe Plate Blue – ZZW30 (MR-S, MR-2 Spider)
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.1 × 14.3 × 1.7 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338051103 |
| brand | Cusco |
| part_number | 157 245 A |
Reviews
There are no reviews yet.