Description
Cusco Lower Bar I Front CT9A EVO7/8/9
Cusco Lower Bar I Front CT9A EVO7/8/9
Cusco Lower Bar I Front CT9A EVO7/8/9
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.6 × 5.8 × 2.9 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338564566 |
| brand | Cusco |
| part_number | 564 475 A |
Reviews
There are no reviews yet.