Description
Cusco Lower arm Type I Front RD1 CRV
Cusco Lower arm Type I Front RD1 CRV
Cusco Lower arm Type I Front RD1 CRV
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.8 × 5.7 × 2.7 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338377562 |
| brand | Cusco |
| part_number | 377 475 A |
Reviews
There are no reviews yet.