Description
Cusco Lower arm I Front UA5 inspire/ACURA-TL
Cusco Lower arm I Front UA5 inspire/ACURA-TL
Cusco Lower arm I Front UA5 inspire/ACURA-TL
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 3.2 × 2.5 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338332561 |
| brand | Cusco |
| part_number | 332 475 A |
Reviews
There are no reviews yet.