Description
Camber Arm. Rear – Camber +/-4.0, Toe +/-3.0 degrees of adjustment.
Camber Arm. Rear – Camber +/-4.0, Toe +/-3.0 degrees of adjustment.
Camber Arm. Rear – Camber +/-4.0, Toe +/-3.0 degrees of adjustment.
| Weight | 5.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.8 × 4.6 × 3.5 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 803050232397 |
| brand | Eibach |
| part_number | 5.72050K |
Reviews
There are no reviews yet.