Description
GiroDisc Porsche 911 Carrera S/4S (996/997) 350mm Slotted Front Rotors
GiroDisc Porsche 911 Carrera S/4S (996/997) 350mm Slotted Front Rotors
GiroDisc Porsche 911 Carrera S/4S (996/997) 350mm Slotted Front Rotors
| Weight | 50.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15.8 × 7.1 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | A1-032A |
| brand | GiroDisc |
| part_number | A1-032A |
Reviews
There are no reviews yet.