Description
Wilwood PolyMatrix Pad Set – 6647 Q (.67 THK)
Wilwood PolyMatrix Pad Set – 6647 Q (.67 THK)
Wilwood PolyMatrix Pad Set – 6647 Q (.67 THK)
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.4 × 4.9 × 3.6 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 150-Q-6617K |
| brand | Wilwood |
| part_number | 150-Q-6617K |
Reviews
There are no reviews yet.