Description
Wilwood Pad Set BP-30 D731 .57in Thick
Wilwood Pad Set BP-30 D731 .57in Thick
Wilwood Pad Set BP-30 D731 .57in Thick
| Weight | 4.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 4.5 × 3.8 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| clearance_item | t |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 889545095340 |
| brand | Wilwood |
| part_number | 150-16032K |
Reviews
There are no reviews yet.