Description
Wilwood Pad Set BP-20 6812-20 DynaPro Single (.50in Thick)
Wilwood Pad Set BP-20 6812-20 DynaPro Single (.50in Thick)
Wilwood Pad Set BP-20 6812-20 DynaPro Single (.50in Thick)
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 2.9 × 2.8 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 889545110036 |
| brand | Wilwood |
| part_number | 150-20-6812K |
Reviews
There are no reviews yet.