Description
HKS Super SQV 4+RETURN KIT ER34/ECR33
HKS Super SQV 4+RETURN KIT ER34/ECR33
HKS Super SQV 4+RETURN KIT ER34/ECR33
| Weight | 3.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.7 × 9.1 × 7 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | true |
| carb_acknowledgement_required | true |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4957266265635 |
| brand | HKS |
| part_number | 71008-AN020V |
Reviews
There are no reviews yet.