Description
HKS Super SQV 4+RETURN KIT CZ4A
HKS Super SQV 4+RETURN KIT CZ4A
HKS Super SQV 4+RETURN KIT CZ4A
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.4 × 11.4 × 9.3 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | true |
| carb_acknowledgement_required | true |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4957266265628 |
| brand | HKS |
| part_number | 71008-AM015V |
Reviews
There are no reviews yet.