Description
HKS GT2 S/C SYSTEM W/ ECU PACKAGE (2013-2016) FR-S/86/BRZ
HKS GT2 S/C SYSTEM W/ ECU PACKAGE (2013-2016) FR-S/86/BRZ
HKS GT2 S/C SYSTEM W/ ECU PACKAGE (2013-2016) FR-S/86/BRZ
| Weight | 56.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.7 × 18.5 × 12 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | true |
| carb_acknowledgement_required | true |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| upc | 4957266621370 |
| brand | HKS |
| part_number | hks12001-KT004A |
Reviews
There are no reviews yet.