Description
Weld S70 RT-S 17×10.5in / 5×112 BP / 7.3in. BS – Black Center – Polished Shell Wheel
Weld S70 RT-S 17×10.5in / 5×112 BP / 7.3in. BS – Black Center – Polished Shell Wheel
Weld S70 RT-S 17×10.5in / 5×112 BP / 7.3in. BS – Black Center – Polished Shell Wheel
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 14 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| carb_acknowledgement_required | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 190300793747 |
| brand | Weld |
| part_number | 70MB7105J73A |
Reviews
There are no reviews yet.