Description
HKS SSQV4 RETURN KIT EVO 7-9 CT9A/CT9W
HKS SSQV4 RETURN KIT EVO 7-9 CT9A/CT9W
HKS SSQV4 RETURN KIT EVO 7-9 CT9A/CT9W
| Weight | 6.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 11.1 × 7.1 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | true |
| carb_acknowledgement_required | true |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| regular_stock | t |
| units_per_sku | 1 |
| brand | HKS |
| part_number | 71008-AM011V |
Reviews
There are no reviews yet.