Description
Cusco 23-25 Toyota GR Corolla Light Weight Engine Mount Bracket – Billet Aluminum
Cusco 23-25 Toyota GR Corolla Light Weight Engine Mount Bracket – Billet Aluminum
Cusco 23-25 Toyota GR Corolla Light Weight Engine Mount Bracket – Billet Aluminum
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 5 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| carb_acknowledgement_required | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| units_per_sku | 1 |
| upc | 4996338119674 |
| brand | Cusco |
| part_number | 1C7 772 A |
Reviews
There are no reviews yet.