Description
Weld S82 18X12 5X4.75 8.6BS Black
Weld S82 18X12 5X4.75 8.6BS Black
Weld S82 18X12 5X4.75 8.6BS Black
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 16 cm |
| air_freight_prohibited | false |
| not_carb_approved | false |
| ltl_freight_required | false |
| prop_65 | Unknown |
| part_type | automotive |
| epa | N/A |
| carb_acknowledgement_required | false |
| regular_stock | false |
| units_per_sku | 1 |
| brand | Weld |
| part_number | 82HB8120B86A |
Reviews
There are no reviews yet.